Bruschetta Tarnów

Nie trzeba rezerwować biletu na samolot do Włoch, by móc rozkoszować się smakiem tamtejszej kuchni. W Browarze posiadamy bogatą ofertę włoskich dań, w tym brushettę. To pyszna propozycja, która nadaje się na śniadanie, kolację lub szybką przekąskę. Przekonaj się sam, że to właśnie u nas dostępna jest najsmaczniejsza bruschetta w Tarnowie! 

 

Bruschetta w Tarnowie, a smak jak we Włoszech 

 

Browar Restauracja Tarnów to lokal, w którym serwujemy przede wszystkim potrawy kuchni włoskiej. Przygotowując menu, nie mogliśmy więc pominąć bruschetty, będącej prawdziwą klasyką kuchni tamtego regionu. Bruschetta w Tarnowie jest dokładnie tą samą przekąską, którą znajdziesz w słonecznej Italii. Chrupkie pszenne pieczywo smarujemy sosem, posypujemy serem i układamy na nim pomidorki koktajlowe, oliwki Kalamata, bazylię, rukolę i czosnek. Ciężko wyobrazić sobie coś, co smakuje równie dobrze na śniadanie lub po prostu na szybką przekąskę na mieście. Już pierwszy kęs pozwala przenieść się w myślach w daleką podróż. Sprawdź nasze pyszne grzanki "bruschetta Tarnów" i przekonaj się o tym sam!

 

Bruschetta Tarnów również na wynos 

 

Nasz szef kuchni codziennie przygotowuje najlepsze włoskie potrawy z myślą o zadowoleniu gości. Bruschetta Tarnów to jedna z tych przekąsek, po które sięgają oni najchętniej. Danie to zjesz nie tylko na miejscu w lokalu. Nasza propozycja dla zabieganych to zamówienie tej nieziemsko pysznej grzanki z dostawą do domu lub do pracy! Dzięki temu zaspokoisz głód i będziesz mógł w każdym miejscu cieszyć się swoim ulubionym smakiem. Bruschetta to potrawa, którą można jeść solo lub w towarzystwie innych przystawek. Nadaje się też praktycznie na każdy posiłek. Spróbuj jej wraz z innymi włoskimi propozycjami w naszym menu, takimi jak pizza i makarony. Przekonaj się na własnych kubkach smakowych, że bruschetta w Tarnowie może smakować równie dobrze, jak we Włoszech - a nawet jeszcze lepiej!